Chcete telefon, s jakým volá tenistka Maria Šarapovová?

Maria SharapovaZnámá ruská tenistka představila kolekci módního příslušenství Sony Ericsson a při té příležitosti prozradila, s čím telefonuje.

Přední světová tenistka a poslední dobou také tvář módních značek Maria Šarapovová představila při příležitosti zahájení tenisové sezóny v londýnském Wimbledonu novou edici Design Collection stylového příslušenství a doplňků Sony Ericsson. Se švédsko-japonským výrobcem podepsala tenistka letos v lednu čtyřletou smlouvu na propagaci produktů a stala se tak první mezinárodní tváří této značky. První kampaň na sebe nenechala dlouho čekat.

Práce na této kolekci byla příležitostí, kterou jsem nemohla odmítnout,“ prohlásila Šarapovová při slavnostníSE T303 prezentaci. „Sony Ericsson mi pomohl vytvořit sbírku mobilního příslušenství, o kterém si myslím, že se stane velmi oblíbeným. Lidé chtějí glanc a styl a s touto kolekcí jej dostanou,“ dodala tenistka.

Edice příslušenství Design Collection Marie Šarapovové zahrnuje stylová pouzdra a módní kabelky na mobil. Kolekce je inspirována tenistčiným životním sytlem a nejnovějšími módními trendy. Skládá se z pouzdra pro volný čas IDC-31 Courtside Case, uchytitelného pouzdra na paži určeného na cvičení IDC-32 Exercise Case, malé společenské kabelky IDC-33 Party Bag a cestovní peněženky IDC-34 Travel W

Maria Šarapovová na tiskové konferenci prozradila, že pro telefonování používá nedávno představený Sony Ericsson T303 a s novým příslušenství jej nosí při tréninku na kurtu i při relaxaci v soukromí.

 

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1119501

Maria Sharapova