Mistr ČR V MINI GP 50 pro rok 2009

Mistr ČR V MINI GP 50 pro rok 2009 a vítězství v německém Sachsenringu

S koncem letošní sezóny navázal David Kruliš na své předchozí úspěchy a nadělil sobě i nám krásný dárek v podobě mistrovského titulu v kategorii Mini GP 50 pro rok 2009. Na poslední závod sezóny ve Vysokém Mýtě se na něj přijel podívat i jeho starší a zatím i slavnější kolega Lukáš Pešek.

Jako odměnu za své vítězství obdržel David pozvání na prestižní závod evropských vítězů juniorských kategorií, který se konal na konci září na německém Sachsenringu.

To, co si na začátku sezóny nikdo z nás nepředstavoval ani v nejkrásnějších snech, se Davidovi podařilo. Na Sachsenringu plně zúročil nejen své zkušenosti a talent, ale i dokonalou souhru své stáje a celou evropskou (a tedy i světovou) elitu i přes drobné technické potíže se motocyklem přesvědčivě porazil.

Sezóna snů je pro nás příslibem, že se o Davidovi bude mluvit příští rok po celé Evropě. Po poradě se svým trenérem bude David v další sezóně šířit slávu naší vlasti již jen v evropských soutěžích a my všichni věříme, že nenajde rovnocenného soupeře ani mezi evropskými závodníky.

Přejeme Davidovi sladké odpočívání a mnoho úspěchů v sezóně 2010.