Elektřina a plyn

Naše partnerská společnost Corasta je jedním z předních dodavatelů levnější elektřiny a plynu. Neváhejte se na nás obrátit i v tomto směru. Ušetříte ...

Pro gorily se vybralo přes sedm tisíc telefonů, akce pokračuje

V rámci projektu Přineste starý mobil, podpořte strážce pralesa! se v ČR vloni vybralo 7 tisíc mobilních telefonů. Za každý společnost Rema Systém vyplatila 10 Kč, které byly použity na nákup vybavení pro strážce kamerunské rezervace Dja, ve které žijí gorily. Akce pokračuje i v letošním roce.

 

Mistr ČR V MINI GP 50 pro rok 2009

Mistr ČR V MINI GP 50 pro rok 2009 a vítězství v německém Sachsenringu

S koncem letošní sezóny navázal David Kruliš na své předchozí úspěchy a nadělil sobě i nám krásný dárek v podobě mistrovského titulu v kategorii Mini GP 50 pro rok 2009. Na poslední závod sezóny ve Vysokém Mýtě se na něj přijel podívat i jeho starší a zatím i slavnější kolega Lukáš Pešek.

Na konci roku bude mít mobil 4,6 miliardy lidí

Zásluhu na tom mají především rozvíjející se trhy jako je Čína, Indie a Afrika. Další čísla říkají, že mobilní internet trumfne s 600 miliony uživatelů pevné připojení.

DVA STARTY - DVĚ VÍTĚZSTVÍ


Náš chráněněc, nadějný český závodník David Kruliš, po předchozích uspěšných sezónách v motocyklové kategorii Mini Bike,odstartoval novou sezónu 2009 na novém stroji ve vyšší třídě Mini GP 50.

Sponzorujeme mistra Evropy 2007 na minibike

..
Sponzorujeme Davida Kruliše, mistra Evropy na Minibike za rok 2007. David je nadějný 10-ti letý závodník, který již dnes úspěšně reprezentujenaši republiku. Závodění věnuje všechen svůj volný čas a my jej podpoříme i v příštím roce, aby dosáhl ještě lepších výsledků se svým novým větším strojem.

Jaké funkce si žádají uživatelé mobilů?

Podle výzkumu společnosti ABI Research, kterého se účastnilo přibližně 1400 lidí,patří mezi nejžádanější funkce mobilního telefonu kvalitní (alespoň 2Mpx) digitální fotoaparát,přítomnost technologie Bluetooth a také možnost poslechu hudby a FM rádia ......

Chcete telefon, s jakým volá tenistka Maria Šarapovová?

Maria SharapovaZnámá ruská tenistka představila kolekci módního příslušenství Sony Ericsson a při té příležitosti prozradila, s čím telefonuje.

Přední světová tenistka a poslední dobou také tvář módních značek Maria Šarapovová představila při příležitosti zahájení tenisové sezóny v londýnském Wimbledonu novou edici Design Collection stylového příslušenství a doplňků Sony Ericsson. Se švédsko-japonským výrobcem podepsala tenistka letos v lednu čtyřletou smlouvu na propagaci produktů a stala se tak první mezinárodní tváří této značky. První kampaň na sebe nenechala dlouho čekat.

Upozornění na na podezřelé číslo +88213213039

Nevolat!!!Tuzemští mobilní operátoři varují klienty, aby nevolali na podezřelé číslo +88213213039, pokud z něj budou mít promeškaný hovor. Zavoláním na něj mohou přijít o mnoho peněz. Podezřelé číslo se objevilo v Itálii a také v ČR. Minuta volání může přijít až na 100 korun.